کارایی مخزن تصفيه آب صنعتی خريد در کرمان:دستگاه تصفيه آب با روش اسمزمع سرعت کمي در توليد آب دارد. براي حل اين مشکل در دستگاه هاي تصفيه آب يک مخزن تحت فشار تعبيه شده است.اين مخزن دو بخش دارد: در يک بخش آب تصفيه شده و آمده مصرف ذخيره مي گردد و در بخش ديگر هواي فشرده، يک جداره انعطاف پذير اين دو بخش را از يکديگر مي کند. هنگامي که شما شير مصرف آب تصفيه شده را باز ميکنيد، فشار هوا از طريق ديافراگم به آب داخل مخزن وارد مي شود و باعث ميگردد که آب با فشاري مناسب و مطلوب براي مصرف از شير خارج گردد. و به جاي چند ده دقيقه، فقط در مدت خيلي کوتاهي کتري و سماور شما پر گردد.

کارایی مخزن تصفيه آب صنعتی خريد در کرمان

هنگامي که مخزن خالي ميشود (حتي در حد يک ليوان) حسگرهاي دستگاه تصفيه آب، اين کم شدن آب و افت فشار داخل مخزن را حس مي کنند. و با روشن کردن موتور عمل تصفيه را به جريان مي اندازند. و بدين شکل آب تصفيه شده بعد از ممبران و با فشاري که موتور در مدار ايجاد مي کند وارد مخزن مي گردد. زماني که مخزن کامل پر شود حسگرها موتور را خاموش ميکنند. بدين شکلآببراي برداشت بعدي شما آماده مي گردد.

انواع مخزن تصفيه آب در ايران

در بازار مخازن با حجمها و فشارهاي متنوعي موجود است. بسته به ميزان مصرف در طول شبانه روز بايد مخزن با حجم مناسب انتخاب نمود. همچنين مخازن داراي فشارهاي مختلفي مانند 12، 16، 19 و . پاسکال هستند، که بسته به فشاري که براي خروج آب نياز است اين مخازن انتخاب مي گردند. (در صورتي که طول شلنگ کشي زياد شود و يا يخچال هاي سايد حساس به فشار باشند بهتر است از مخازن با فشار بالاتر استفاده شود.)

محل قرار گيري مخزن در دستگاه تصفيه آب و علت آن

اگر کمي دقيقتر به ساختار دستگاه zwj; هايتصفيه آبنگاه بيندازيد متوجه خواهيد شد که نحوه شلنگ کشي در دستگاه به نحوي است که ابتدا آب از ممبران به مخزن وارد مي گردد و از مخزن به سمت هاي 5 و 6 و يا 7 ( پست کربن ، مينرال و قليايي) مي رود و پس از آن براي

ldquo;آب هنگامي که در يک جا راکد باقي مي ماند بو ميگيردrdquo;

علت مهم اين امر نيز وجود برخي املاح و ذرات در آب است و هنگامي که آب براي مدتي به صورت راکد در يکجا قرار باقي بماند اين ذرات و املاح به آب طعم و بويي ناخوشايند مي دهند.

کاربرد دستگاه تصفیه آب خرید در خراسان شمالی

به وبلاگ خود خوش امدید

کاربرد دستگاه تصفیه آب و ویژگی های آن

آب ,مخزن ,مي ,تصفيه ,دستگاه ,گردد ,تصفيه آب ,هنگامي که ,مخزن تصفيه ,مي گردد ,تصفيه شده

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

vidfactor consgarbfardi shunesabad fuhpalefa mobcom amol-zombie-films tolouehayat anderyas arshama sibfretctal