قیمت سختي گير رزيني دستگاه تصفيه آب در یزد:رايج ترين نوع سختي گير آب، سختي گير رزيني است که به مخزني پر شده با رزين اطلاق مي گردد. وظيفه اصلي اين دستگاه گرفتن سختي آب ايجاد شده در اثر يون هايي از جمله کلسيم و منيزيم و تبديل آن به آب نرم طي فرآيند تعويض يوني مي باشد. کاربرد اين دستگاه در ديگ هاي بخار، مبدل هاي حرارتي، برج هاي خنک کن، سيستم هاي سرد کننده، پکيج تصفيه فاضلاب و. مي باشد.

قیمت سختي گير رزيني دستگاه تصفيه آب در یزد

با گذشت زمان رزين از يون هاي ايجاد کننده سختي اشباع مي گردد که در اين زمان طي فرآيندي به نام احيا، توسط احيا کننده(معمولاآبنمک) شسته شده و به حالت اوليه باز مي گردد. در هر بار احياي سختي گير ظرفيت رزين اندکي کاهش مي يابد که در نتيجه آن پس از گذشت تعداد سيکل مشخص، رزين دستگاه نياز به تعويض دارد.

کاهش قيمت سختي گير با حذف واسطه

به اين دليل که شرکت آريا عمران هم توليد کننده و هم عرضه کننده اين محصولات است، پس با حذف واسطه ها قيمت سختي گير اين شرکت حداقل شده است.

استفاده از رزين مرغوب

رزين هاي استفاده شده در سختي گير هاي آريا عمران به دليل مِش ريز سطح بيشتر و در نتيجه ظرفيت سختي گيري بيشتري را فراهم مي نمايد.

راندمان و عمر بالا دستگاه

با توجه به طراحي دقيق بر اساس استاندارد هاي به روز و استفاده از متريال با کيفيت به همراه تست هاي کنترل کيفي از جمله جوش، رنگ و. در کنار کيفيت بالاي خروجي عمر بالاي دستگاهتصفيه آبرا تضمين نموده ايم.

طراحي مهندسي شده

در صورتي که طراحي با ظرفيت کمتر از نياز انجام شود تعدد احيا بالا رفته و علاوه بر پرت زمان عملکرد، رزين به سرعت خواص شيميايي خود را از دست داده و نياز به تعويض دارد. از سوي ديگر طراحي با ظرفيت بالاتر از نياز هزينه اوليه بالايي را به هنگام خريد تحميل مي نمايد. مهندسينآريا عمرانبا توجه به نياز شما بهترين گزينه را به شما پيشنهاد مي دهند

کاربرد دستگاه تصفیه آب خرید در خراسان شمالی

به وبلاگ خود خوش امدید

کاربرد دستگاه تصفیه آب و ویژگی های آن

سختي ,مي ,گير ,رزين ,دستگاه ,نياز ,سختي گير ,گير رزيني ,در یزد ,مي گردد ,شده در ,رزيني دستگاه تصفيه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

bheshtrezvandehghayed prisinyblear hisalamati nimatrayaneh steepportsothou hulda kajfreight wwhc petrobon onlineshoping1